In het team Regulering Milieu en Leefomgeving (A en B) werken in totaal 35 enthousiaste professionals. Zij verlenen vergunningen aan bedrijven in ons werkgebied op het gebied van milieu en veiligheid en behandelen verschillende soorten milieumeldingen van bedrijven.

Ook vergunningaanvragen in het kader van de Waterwet en de Ontgrondingenwet, (advies)aanvragen voor ontbrandingstoestemmingen, vuurwerkmeldingen, evenementen en ontheffingen voor het stijgen en landen van helikopters en zweefvliegtuigen buiten vliegvelden komen bij dit veelzijdige team terecht.

Het kenmerk van team RML is de wervelende drukte: het is bij ons altijd hollen en nooit stilstaan. Dus als jij net zo’n adrenalineverslaafde bent als wij, in het drukke Noordzeekanaalgebied mogelijkheden ziet voor het bedrijfspotentieel en tegelijk de leefomgeving zoveel mogelijk wil beschermen, dan heb je bij ons een prachtbaan!

Stem