Of je expertise nu ligt op het gebied van Bouw, Bodem of Milieu, jouw werk bij de Omgevingsdienst NZKG heeft een grote maatschappelijke meerwaarde. Je zet je bij ons dagelijks in voor een meer leefbare, veilige en schone omgeving. Wij zetten daar als werkgever graag veel tegenover. Waardering. Vrijheid en flexibiliteit. Groei en ontwikkeling. Gedreven collega’s. En natuurlijk een aantrekkelijk pakket arbeidsvoorwaarden.

Arbeidsvoorwaarden

Je zet je bij ons dagelijks in voor een leefbare, veilige en duurzame omgeving. Daar zetten wij als werkgever graag veel tegenover. Waardering. Vrijheid en flexibiliteit. Groei en ontwikkeling. Gedreven collega’s. En natuurlijk een aantrekkelijk pakket arbeidsvoorwaarden.

Lees verderover Arbeidsvoorwaarden

Opleidingsmogelijkheden

Samen met zo’n 500 maatschappelijk betrokken collega’s werk je bij ons aan de duurzame ontwikkeling van deze boeiende regio. Wij bieden ruime opleidingsmogelijkheden om ervoor te zorgen dat je eigen groei en ontwikkeling daar niet bij achterblijven.

Lees verderover Opleidingsmogelijkheden
Stem